Vaše nejčastější otázky

Proč bych vám měl věřit?

Základní pravidlo investora zní – věř sám sobě. Je zcela na Vás, jak si zhodnotíte a využijete naše informace.

Čím se lišíme od ostatních?

Nebudeme Vám prezentovat informace z realitních brožur, nejsme vášniví čtenáři Kiyosakiho, ukazujeme, jak investovat a vydělat na nemovitostech na základě reálných obchodů a z našich vlastních zkušeností.

Stane se ze mě profesionální investor?

Profesionálním investorem se stanete pouze po letech práce a zkušeností. Stane se z Vás člověk, který je na začátku cesty a je jen na něm, kterým směrem se vydá. Budete schopni posoudit všechna pro a proti svých budoucích investic.

Je investice do nemovitostí bezpečná?

Žádná investice není zcela bezpečná, nicméně věříme, že většina rizik se dá eliminovat hned na počátku s dostatečnou výbavou znalostí a zkušeností.

Co se na kurzech dozvím a naučím?

Našim cílem je, aby se zájemce na kurzech dozvěděl, co investování do nemovitostí obnáší. Chceme upozornit na možná rizika a předvedeme, že vydělat na nemovitostech opravdu možné je, jen to není vždy tak snadné, jak někteří prezentují.

Co mi investice do kurzu přinese?

Jsme lidé, kteří investují svoje peníze a riskují za sebe. Poučíte se z našich zkušeností a nebude opakovat zbytečně chyby, které by vás stály mnohem více peněz.

Bude můj příjem po absolvování kurzů opravdu pasivní?

Nepočítáme-li úrok v bance, žádný příjem není pasivní. Pokud hledáte zcela bezpracné zhodnocení peněz, pravděpodobně nejsme ti správní lidé, na které se obrátit.

Budete mi nabízet hypotéku nebo jiný finanční produkt?

V žádném případě! Jak jsme poznamenali v úvodu, nejsme hypoteční poradci ani realitní makléři, zabýváme se investicemi.

Zprostředkujete mi nákup/prodej nemovitosti?

Neděláme zprostředkovatele, nemovitosti hledáme pro sebe a hledáme je za účelem zisku. Pokud chcete zprostředkovat nákup nebo prodej nemovitosti, doporučujeme obrátit se na realitního makléře.

Proč si vytváříte konkurenci?

Každá investice znamená nárůst majetku a tím také zvětšení trhu. Nelze mluvit o konkurenci, ale o výhodné kooperaci.