Vítejte

Vážení čtenáři,
Vítejte na serveru, kde se můžete naučit businessu, který je ve své podstatě velmi jednoduchý a prostý. Bohužel dnešní doba všemožných prodejců a agentů s teplou vodou dala vzniknout dojmu, že bez těch správných a často velmi nákladných informací není možné uspět v jakékoliv oblasti lidského života, natož pak v oblasti investic a financí. Budeme se zde postupem času snažit vytvořit studnici informací, které bude moci každý využít a dozvědět se tak více o možnostech, které má a jež může využít ke své finanční svobodě. Podělíme se zde o zkušenosti samostatných investorů na poli realit. Velmi oceníme, pokud zde konečně vznikne místo, kde investor najde skutečné informace bez přikrášlování, tak jak opravdu jsou ne stylem „Kupujeme nemovitostí, protože ty stále jen rostou a zajistí Vás na stáří…“

Dovolte, abych nás představil. Jmenujeme se Jan a Petr a jsme realitní investoři. Nejsme hypoteční poradci, nejsme realitní makléři, jsme lidé, kteří opravdu investují a to výhradně vlastní peníze a investováním se živí. Obchodujeme od roku 2007, věnujeme se nákupu a prodeji, exekučním dražbám, pronájmům, nicméně zkušenosti máme i s přestavbou. Pro představu za minulý rok tj. Od března 2015 do března 2016 kdy píši tyto řádky, dosáhl náš obrat více než 15 milionů korun s průměrným zhodnocením 18 procent.

Občas jsme zhrozeni a znechuceni děním okolo českého realitního trhu, za dobu našeho působení jsme se setkali s velkým množstvím lidí, kteří se tváří, že o investicích vědí úplně vše, nicméně jejich jediná zkušenost je při nejlepším práce realitního makléře. Ukážeme Vám, že je to velice zajímavý business, ve kterém se točí spousta peněz a na kterém se dá bezesporu vydělat, případně si zajistit velice slušný „pasivní“ příjem, chceme však zachytit pravý stav věcí a poskytnout případným zájemcům relevantní informace, díky kterým můžou zhodnotit všechna pro a proti svých budoucích úmyslů. Předvedeme Vám skutečné obchody, skutečné problémy, které jsme řešili a následně i jejich řešení. Nebudeme Vám tvrdit, že Vaše peníze se nejlépe zhodnotí v obchodě s nemovitostmi, ukážeme skutečná úskalí realitních investorů, které Vás čekají, pokud se vydáte touto cestou.